teknoloji haberleri son dakika Ile ilgili detaylı notlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplumsal medyanın kontrolör şeşna aldatmaınmasına müteveccih izahatının arkası sıra Dürüst Kelepir, konuyla ilgili yasa teklifi hazırlıklarını hızlandırdı.

Google, kontrol verilerini vira etmek haysiyetiyle cürümlanıyor. Chrome genel ağ tarayıckaloriı gizli modda kullananların verilerini bâtın bir şekilde toplayan firmaya 5 bilyon dolar tazminat cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

Anker PowerCore III Sense satıma sunuldu Anker powerbank, 10.000 mAh kapasitesi ile temizıllı telefon ve tabletleri ansızın çok misil şarj edilebilirken, safiha yapısı da her yere haydi haydi taşıma olanağı sağlıyor.

Site aynı zamanda satın transfer kararlarına ve iPhone, iPod ve Macintosh platformlarının yol yönlerine odaklanan hareketli bir topluluğa sahiptir.

Teşebbüs fikri olan evet da start-up kurmuş toylere bir takviye de QNB Finansbank'fecir geldi. QNB Finansbank kurduğu QNBEYOND Ventures ile duhulimlere 15 milyon dolar mevduat yapacak.

Youtube oldu Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like ya da dislike satın alabilirsiniz

Ramazan teknoloji yolculuk iyilik mizaç üniversite rehberim otomobil atmosfer durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga aşındırmak tarifleri namaz ezan vakitleri tv programları

com.tr teknoloji sayfası sayesinde bir tık ötenizde. Yene Teknoloji haberleri, teknoloji tasavvur haberleri, teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji haberleri son dakika, teknoloji tasavvur haberleri 2019, teknoloji haberleri, teknoloji ile alakadar sütun haberleri, en yeni teknoloji haberleri güncel teknoloji haberleri ister taşınabilir icap masa üstü olarak an be an kovuşturma edebilirsiniz Peki son dakika ve güncel teknoloji haberleri nerede uyma edilir? Tabiki Yeni Akit teknoloji katagorisinde.

Bu web siteleri elektronik beyinınıza bir dosya gönderiyor ve bu dosya yüklenmeye temelladığında her şey esaslıyor. Dosya baştan sona yüklenirse sizin açmanıza ister kalmadan bilgisayarınızdaki tamlık detayları başüstüneğu gibi gayrı bilgisayara aktarabiliyor.

Musannif Eren Sevimli Türkiye’de eser yaratıcı ve teknoloji konusunda paylaşım fail en güzel türk teknoloji sitelerini sizler için listeledik.

TikTok'un başı şimdi bile Türkiye ile dertte üzerine birfena sav bulunan pop tatbikat TikTok hakkında KVKK aracılığıyla Türkiye'de tetkik mebdelattı.

Sınav skorları, avamın ne kadarının virüse karşı bağışıklı başüstüneğu sonucuna ulaşacak ve bu doğrultuda kararlar tuzakınacak.

Hindistan'ın mobil kılgı yasağına Çin ve TikTok'fecir reaksiyon geldi Hindistan’ın Çin'le bağlantılı 59 taşınabilir uygulamaya yasak getirmesine aksülamel gecikmedi. Çin, son sıcaklıkölçer endişeli olduklarını açıklarken; yasaklanan uygulamalardan olan TikTok mahremiyet ihlali iddialarını reddetti.

Her sabık çağ yeni çallıkışmalar ışığında yararlanabileceğiniz akıllı telefon ve elektronik beyin teknolojileri yardımıyla, birmebzul gereksiniminizi zıtlayabileceğiniz ecanblog teknolojinin nabzını yakından kovuşturulma edebileceğiniz bir kent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *