En teknoloji haberleri siteleri Sırları

Şayet sizde yeni bir Facebook hesabına malik olgunlaşmak istiyorsanız zirdaki adımları kovuşturulma edin. İşte Facebook hesabı harisarken takip etmeniz adımlar…

Technorati, blogcuların ve teknoloji blog sahiplerinin web sitelerinde elan fazla görüş almalarına yardımcı olan ve birçok kaliteli teknoloji rehberi ve haberi sağlayan internet dünyasında kullanışlı ve en pop teknoloji web sitesidir. Bunun haricinde android, apple, gadget’lar ile ilişkin rehberleri de kapsıyor.

ODTÜ Teknokentteki aralıkştırmacıların geliştirdiği mobil teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların ya da astım, KOAH, kistik fibrozis kabil vakayiname teneffüs emrazı olan kişilerin akciğer solunum fonksiyon testlerini evde yapmalarına olanak sağlıyor.

Teknoloji sayesinde artık dünya küçük bir ülke konumuna gelmekte. Son teknoloji gelişmeleri yardımıyla kişiler istedikleri bilgilere ulaşmakta. Teknoloji ve fen haberleri özellikle gençler tarafından büyük taalluk görmekte. Son cep telefonları, cep telefon fiyatları, Apple fiyatları, elektronik beyin fiyatları, tablet fiyatları, son whatsapp haberleri, feysbuk haberleri, whatsapp güncellemeleri, dürüstıllı telefonları son haberleri artık yeniakit.

Maxicep sitesi de teloji.com kabilinden taşınabilir teknoloji üzerine müesses. Temizıllı telefonlar hakkında bilgiler paylaşılan site bu yıl görüş bileğişlemimine gitti ve taharri motorunda az çok geriledi. Ancak yinede kategorisinde muvaffakiyetlı bir teknoloji sitesi.

Youtube oldu Faketube: Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like evet da dislike satın alabilirsiniz

Ramazan teknoloji yolculuk iyilik afiyet üniversite rehberim otomobil esinti durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga hap etmek tarifleri salat ezan vakitleri tv programları

En yenilikçi teknoloji ve desise şirketlerinden ve onların arkasındaki olağanüstü insanlardan her şeyi körükleyen paraya, teknoloji devriminin teferruatlı kapsamına değinmektedirler.

Türkiye'nin 60 bülten hayalini gerçeğe dönüştürme hedefiyle prototipi teşhistılan 'Türkiye'nin Otomobili'nin SUV ve Sedan tasarımları Avrupa Birliği'nden sonrasında Çin Berat Kurumu aracılığıyla da TOGG hesabına tescillendi.

Hazırladığı modeller imdi aracı bir kişi aracılığıyla Türkiye’de de satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, kimsesiz bir esasarı ile gündemde.

Ortaokul öğrencisinin geliştirdiği alet ile hiç kullanımlık maskeler 50 su kullanılabilecek

Geçen yıla nazaran yüzdelik 9’luk bir artışla marka kıymetini çabucak yükselten HUAWEI bu yıl 45. tam bucak kızılıyor.

SocialBrands'ın her ay yaptığı kapsamlı toplumsal iletişim araçları performansı incelemesinde bu kocaoğlann kazananı Netflix başüstüne. Markaların her ay sosyal medyadaki performanslarını istatistiksel verilere göre tarafsız olarak bileğerlendiren sosyal iletişim ortamı marka endeksi SocialBrands'in açıkladığı listede Baykar Savunma özen çekti.

Her sabık devir yeni çdüzenışmalar ışığında yararlanabileceğiniz dürüstıllı telefon ve bilgisayar teknolojileri yardımıyla, birgeniş gereksiniminizi kontralayabileceğiniz ecanblog incele teknolojinin nabzını yakından izleme edebileceğiniz bir şehir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *