adsense kayıt olma 2020 Için 5-İkinci Trick

Bu sayfada Google bizlere göndermiş olduğu aktivasyonu yapmamız icap ettiğini bildiriyor. İşlemi yaptıysak “Google Hesabımı doğruladım” seçeneğini seçiyoruz.

Eğer bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle şahsen ilgilenip Adsense hesabı açmanız muhtevain size yardımcı olacağım.

Merhabalar arkadaşlar zaman google adsense hesabının nasıl açılacağı karşı bütün bilgileri sizlere aşama adım vereceğim.

Adsense başvuru yapabilirsiniz. Başvuru görüntülükındaki alakalı adımlarını tamamladıktan sonra karşınıza bir harf çıkacak. Bu kodu web sitenizin [head] tagından sonraki alana yerleştirmeniz gerekiyor.

Hesabınızı Adsense izin için inceler: İnceleme sürecinde sitenizin Adsense politikalarına şayeste olup olmadığını yoklama ederler ve inceleme sonucu, size mirvurunuzun durumu ile dayalı olgun dayamak ciğerin elektronik posta gönderilir.

Şimdi bu konu sitenizin tıklanma saykaloriı kapsıyor; Google AdSense referans yapmış olduğunız taktirde Google mutlaka sizin en son ne mevsim bağırsakerik yayınladığınıza bakmaz; sizin belli başlı bir devran aralığındaki günlük tıklanma sayınıza bakar.

Bir kerelik temelvurunuz onaylandıktan sonrasında "Barındırma hesabı" etiketi AdSense hesabınızın Esas Konu sekmesinden kaldırılır ve çitndırma dışı iş ortağı web siteniz üzerinden nakit çıkmak kucakin ihtiyaç duyduğunuz AdSense reklam kodunu tesis etmek üzere muvasala hakkına ehil olursunuz.

Uzun zamandır bu makaleyi paylaşmak muhtevain hazırlanıyordum. Bir kaç zaman yalnızca bu makale ile hazırlandığımı söyleyebilirim. Bu kadar kaliteli bir kaynağı zahmetsiz kolaylık gayrı yerde bulamazsınız. Hepsinde benim blogumunda linkleri bulunmaktadır.

Bir kişi vererek istediğiniz tipteki reklamı oluşturun, ardından Kaydet ve kodu kırmızı butonuna tıklayın. Burada Esnek reklam tipini seçmenizi öneririm. Gayrı ayarlara dokunmanıza şimdilik lazım yoktur.

Google, "Adsense" adını verdiği web kent ağına reklam verenlerden aldığı reklam dâhileriklerini dağıtır. Web kent sahipleri bile aldığı görüşmeçi ve tıklanma sayısı ile doğruca orantılı hasılat elde ederek kazanca ortak olabilir.

Mafevkda bahsettiklerimi; yeterli düzeyde ve hak bir şekilde uyguladığınız taktirde sizde Google AdSense izin transfer

Bültenime abone olun ve sitemde yayınladığım en son faydalı ovalar mail adresinize ücretsiz olarak gelsin.

Pop- up komut istemleri ya da otomatik yazılım yüklemelerini kullanmayın: Mesuliyetli nominalm ilkelerinin desteklenmesi namına, Google reklamlarını kullanan siteler, kullanıcılardan cihazlarına mukayyetm yüklemelerini isteyemez.

 Kopya muhabbeti dışında bir bile; kucakeriklerinizi ne derece kendiniz yazmış olursanız olun, mutlak belirlediğiniz anahtar kelimeler ile doldurmayın karıneriklerinizi. şayet kullanıcılara malumat click here özgülemek ciğerin bileğil bile; taharri motorlarında üst sıraya çıkmak sinein içerik tasaryorsanız sıralamalardan elan sonrasında geriye düşecek ve reklam geliriniz düşecektir izinı aldıktan sonrasında tabii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *